OBCHODNÉ PODMIENKY
Obchodné podmienky

Predávajúcim je Iveta Kavická - Bára, Farkašovského 904, 027 43 Nižná, IČO 33793093, DIČ 1020082107, IČ DPH SK1020082107.

Kupujúcim je fyzická alebo právnická osoba objednávajúca si tovar na stránkach www.bara.sk, prípadne iným obvyklým spôsobom.

Všetky prijaté objednávky považujeme za záväzné.

SPÔSOB OBJEDNÁVKY TOVARU

K objednávaniu tovaru môže kupujúci využiť jeden z nasledujúcich spôsobov:

• výberom požadovaného tovaru prostredníctvom E-shopu na www.bara.sk

• elektronickou poštou na adresu objednavky@bara.sk

• písomne, zaslaním objednávky poštou na adresu predávajúceho

• predplatením tovaru poštovou poukážkou typu „H“ (v ČR typu "C") na adresu predávajúceho

• telefonicky na č. +421 905852403

OBJEDNÁVKA CEZ E-shop

Predávajúci dodáva tovar kupujúcemu na základe elektronickej objednávky a špecifikácie. Podmienkou platnosti takejto objednávky je vyplnenie všetkých predpísaných údajov a náležitostí. Predávajúci je oprávnený žiadať od kupujúceho overenie objednávky, a to emailom alebo telefonicky. Ak kupujúci zistí chybu vo svojej objednávke môže tieto chyby opraviť písomnou formou (e-mailom).

Zmluva je uzatvorená momentom jej akceptácie (potvrdenie objednávky), o ktorej bude kupujúci vyrozumený prostredníctvom e-mailu prípadne telefonicky.

CENY

Všetky ceny sú uvedené vrátane 20% DPH. Cenu celkom uvedenú v objednávke hradíte až po potvrdení objednávky. Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu cien, prípadne opravu objednávky.

SPÔSOB PLATBY

Dobierka - Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru poštovému doručovateľovi alebo na pošte.

Bankový prevod - po odsúhlasení Vašej objednávky cenu zaplatíte vopred na náš bankový účet.

Po obdržaní finančných prostriedkov na účte Vám objednaný tovar zašleme v stanovenom termíne.

Platba poštovou poukážkou - po potvrdení objednávky za tovar zaplatíte poštovou poukážkou typu H na adresu predávajúceho s uvedením čísla objednávky. Po obdržaní finančných prostriedkov Vám objednaný tovar zašleme.

DODACIE PODMIENKY

Tovar posielame Slovenskou poštou resp. Českou poštou. Tovar expedujeme spravidla do 5 pracovných dní odo dňa potvrdenia objednávky, resp. prijatia platby. V prípade vyčerpania skladových zásob sa doba dodania predlžuje o čom Vás budeme informovať. Vyhradzujeme si právo na predľženie dodacej doby v prípade, že sa vyskytnú nepredvídateľné okolnosti.

V Českej republike je doba dodania spravidla do 15 pracovných dní.

Ak Vaša zásielka nebude doručená v predpokladanom čase, prosíme Vás kontaktujte nás.

REGISTRÁCIA

Registrácia nie je nutná. Stačí vyplniť objednávkový formulár s osobnými údajmi a adresou (* označené údaje sú povinné). Registrácia je výhodná v prípade budúcich objednávok. Registrovaný zákazník má po prihlásení prehľad o stave svojej objednávky. O registrácii Vám bude odoslaný e-mail s prihlasovacími údajmi.

STORNOVANIE OBJEDNÁVKY

Vašu objednávku môžete stornovať e-mailom alebo telefonicky do 48 hodín od potvrdenia objednávky s uvedením čísla objednávky.

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Narábanie s osobnými informáciami sa riadi zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. Údaje o Vás nepredávame, ani inak neposkytujeme tretím osobám pokiaľ k tomu kupujúci nedá súhlas.

Y2VjM